ForumNewsMitgliederSuchenRegistrierenMember LoginKostenloses Forum!


Neuer Thread ...


ErstellerThema » Beitrag als Abo bestellenThread schließen Thread verschieben Festpinnen Druckansicht Thread löschen

Admin ...
Administrator
..............................Status: Offline
Registriert seit: 02.12.2006
Beiträge: 54
Nachricht senden
...   Erstellt am 03.12.2006 - 23:01Zum Seitenanfang Beitrag zitieren Beitrag melden Beitrag verändern Beitrag löschen


Arkadaslar Kendi Oglunun Agzindan Cikan sözler bunlar ben demiyorum arkadaslar.Atahan kardesiniz Gururla sunar.

Annem öldürüldügünde, gözü kör degildi
1987 yılında annemin do uştan şaşı olan gözü için Hollanda’da göz doktorunda kontrol oldu u, her iki gözünün de ‘’% 100 Saglam Gördügü’’ doktor raporunda yazılıdır.ailem de biliyor annemin gözleri kör de ildi.1989 Yılında annem Belgin Sarılmışer, İstanbul’ daki Müzik Şirketi mafya Yaşar Kekeva plakcılık’ın Tetikçisi Halis serbest tarafından ŞİRKETİN FOYALARININ ORTAYA ÇIKMAMASI İÇİN, öldürün emrini verdi. "hak etti yanlış yaptılar" diyerek, Annemin Mersin'deki evden ebe anneanne ile birlikte Tarsus pozantı’ya Kaçırılarak, annemin sırtından 6 kurşunla vurularak öldürdü. Öldürüldükten sonra da yüzü Ateşle Yakılarak Tanınmaz hale getirildi. ebe anneannede 3 kurşunla vurularak a ır yaralı olarak mersin'e getirildi, tedavi sonucu yaşamı kurtarıldı.
Kaset Satılması için, Düzenledikleri Annem'e, Kaset için 1986 yılında Hiç Tanımadı ı, Görmedi i, Yaşar kekeva'nın Tetikçisi Halis Serbest ile karı-koca süsü verilen senaryosu yaratıldı. Annem'in sag göz merce inde kayma var. Şaşı gözü do uştandır..1980 yılında Annem'in Uzelli Plak’tan çıkan ‘’Şikayetim var’’ albümü 1982' de piyasaya çıkmıştır. Albümü satamayan Yaşar Kekeva; ‘’kocası yüzüne kezzap attı, sa gözü kör oldu’’ senaryosunu uydurarak bir anda kaset satışlarını arttırdı.
Karı-koca süsü verilen, Senaryosu Anneme şaşı gören gözü için atılacak kezzap ifadeleri ö retildi.Güya Adana da şarkı söyledi i bir pavyonda Şizofreni Halis Serbest ile tanışıyor, evleniyor, sürekli tartışmalar sonucunda şiddetli geçimsizlik başlıyor ve ayrılıyorlar. 2 yıl sonra da annemim yüzüne asitsiz kezzabı yüzüne atıyor, ( fakat olay yerine asitli kezzap konuluyor ) C.Savcılı ına şikayet ediliyor. Adli tıptan da ‘’kezzap sa göz merce ini hafiften kaydırmıştır’’ raporu veriliyor. Annem gözünü zoraki 4 yıl bantla kapatı ve saçını da önüne sarkıtırıldı.
Ailemi sahtecilik Suçuna, itmiştir Annem’in kezzap olayları, uydurma geçmişi de medyada yayıldı.1986 yılında uydurma düzenlenen, senaryola ‘’Acıların Kadını’’ ilan edildi ‘’Acıların Kadını’’ adlı şarkısı ve filmi ile topluma acındırıldı. 1982 yılındaki satılamayan müzik kasetleri piyasada 900 binin üzerinde sattı.Yani annem’i ; şirketin adamı Tetikçi şizofreni Halis Serbest, yapımcısı Yaşar Kekeva ve sahte bir polis baş komseri ile "ailemi" sahtecili e itmiştir.
Şöhret olduktan sonrası, öldürdüler Annem'in 1989 yılına kadar kazandıgı paralar şantaj ile şirketin adamı şizofreni Halis Serbest tarafından zorla elinden alındı. Annem, 08 Agustos 1989 Salı günü Şirket'den parasını istedi. Müzik hayatını bırakaca ını, gerçek eşi Dayısıo lu Göksel Sarılmışer ile Almanya 'da yaşayaca ını söyleyerek para ve kaset anlaşmasını Yaşar Kekeva’dan istedi. Yaşar Kekeva anneme parasını vermeyerek kendi adamı olan Halis Serbest’e annemin ölüm emrini verdi. Halis Serbest, beraberindeki 5 kişi ile birlikte 14.08.1989 pazartesi günü annem ve ebe anneannemi Mersin’deki evden 01 FA 129 plakalı 1977 model Renault marka araç ile kaçırarak E - 5 Tarsus Gülek pozantı ‘’Gelintaşı eski adı Aspava olan Restaurant’’a getirdi. Burada Halis Serbest, annemin yüzünü gözlerini ateşle yakarak tanınmaz halde öldürmüştür. Olay mahallinde Tetikçi Halis Serbest, ebe anneannemi de silahla göksünden ayagı ve elinden, omuzundan yaraladıktan sonra ‘’ileride yanlış yaparsan seni de öldürürüm’’ diyerek tehdit etmiştir. Daha sonra da annemin Mersin’deki evinde, olaya delil olacak bilgileri resimleride imha etmiştir.
Ebe Anneanneye, yalan İfade verdirdiler Ebe Anneanne; Bergen Ses Sanatçısı Şöhreti olması için 1986 yılında eski ayrıldı ı kocası diye yalan söyletildi, Sahtecilik suçunada alet edildi, 1989 yılında korkusun' dan annem için uydurma kezzap Senaryosu ortaya Çıkmaması için Müzik Şirketi ve Halis Serbest tarafından ölümle tehdit edildi inden dolayı, mahkemede katilin lehine ifade vermiştir. İfadesinde; Bergen’in önceden Halis Serbest’le imam nikahlı evli oldu unu, 1986’da ayrıldı ını Halis Serbest’e yanlış yaptı ı" söyletildi. zoraki verdirdikleri ifadesini "katil Halis serbest Şahit tutarak "yanlış yaptı Hak etti" dedi, Mafya yaşar kekeva'nın 1982 yılından 1986'da kaset için geçmişe düzenledigi karı-koca Süsü verilen senaryoda annemi 7 kişi ile gasp ederek öldürdüler. Katil ise "kıskançlık nedeni hazmedemedim" sebebi ile" Sahte raporlu, şizofreni hastası tetikçi Halis serbest 3 yıl ceza aldı.
ailemin, Onuruyla lütfen oynayamayın Annem'in ismi ile uydurma Hayal Mahsülü biyografi roman yayınlayan, ve yazanlar, Mersin’deki ailemin şerefiyle, Namusu ve Onuruyla oynayamazlar. Buna asla izin vermem. Sahipsiz sanmayın,Her şeyi göze aldım, Ne yapılması gerekiyorsa Yaparım.
Adana Kozan ilçesi nüfüsuna kayıtlı katil Halis Serbest’in
n bu güne kadar zorla sır gibi saklanan gerçeklerini aydınlatmak için yayındadır.

Signatur
Sevme Beni Yanarsin.....


Ähnliche Themen:
Thema Erstellt von Antworten Forumname
O Kadar Gercek ki... Teacher48 2 tolgakhan1
INCITMEYECEK KADAR UZAK,USUMEYECEK KADAR YAKIN OLABILMEK teacher48 0 tolgakhan1
12 Aralık altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın bugün ne kadar? fatma758 0 tosugo
Yurdum İnsanı fatma758 0 tosugo
Yurdum Fmin 1.Albümü Admin 0 ata
Neuer Thread ...

Geburtstagsliste:
Heute hat kein User Geburtstag!
----------------------------------


Petites AnnoncesAnnunciClassifiedsKleinanzeigenBesucherzähler


Impressum

Dieses Forum ist ein kostenloser Service von razyboard.com
Wollen Sie auch ein kostenloses Forum in weniger als 2 Minuten? Dann klicken Sie hier!Verwandte Suchbegriffe:
bergenin hayati | halis serbest | bergenin | bergenin ölümü | bergenin resimleri | bergenin yüzü | bergenin olumu | halis serbes
blank